246 Views
stavni listek

Naš listek dneva za nedeljo 24.9.2023 je sestavljen iz treh nogometnih tekem s skupno kvoto 3.10 na stavnici Bet365.

Chelsea – Aston Villa, Premier liga, 15.00

Chelsea je na začetku sezone videti katastrofalno, pritisk na njihovih plečih pa narašča. Domače moštvo ima izjemne igralce, ki ustvarijo veliko število priložnosti za zadetek, a jih ne uspejo realizirati, in to se preprosto mora čim prej spremeniti, da bo Chelsea ostal kolikor toliko konkurenčen v boju za vrh lestvice.

Aston Villa je imela težko tekmo v konferenčni ligi na Poljskem, kjer je Legia nepričakovano zmagala s 3:2, a to ne spremeni dejstva, da bodo gostje na stadionu Stamford Bridge zelo motivirani. Chelsea mora napasti in pričakujemo, da bodo končno pokazali svoj razkošen ofenzivni talent. Tukaj bi morali obe ekipi doseči vsaj en gol brez večjih težav.

Zato bomo izbrali možnost, da bomo v prvem polčasu videli vsaj en gol in da se bo tekma končala z najmanj dvema doseženima goloma.

BET BUILDER / 1. polčas več kot 0 gola in skupno več kot 1 gol @ 1.40

Lens – Toulouse, Ligue 1, 15.00

Lens ima težave na začetku te sezone in očitno je, kako zelo pogrešajo igralca, kot je Openda, ki je bil z njimi v prejšnji sezoni. Kljub temu je Lens tudi s trenutno zasedbo spoštovanja vreden nasprotnik, kot smo videli proti Sevilli, ki so ji zaradi nekonstantne forme vsi napovedovali poraz.

Glede na to, da je Lens na dnu lestvice, je skrajni čas, da se domači nogometaši odzovejo. In glede na to, da je Toulouse skromen nasprotnik, bi moral Lens doseči prvo zmago v domačem prvenstvu v tej sezoni, in to s prednostjo po prvih 45 minutah.

BET BUILDER / 1. polčas več kot 0 gola in skupno več kot 1 gol @ 1.47

Slaven Belupo – Rijeka, 1. HNL, 17.00

Ekipa z najslabšo obrambo se bo pomerila z ekipo, ki je dosegla največ golov v ligi. Tako bi lahko na kratko opisali prihajajočo tekmo med Slavenom in Rijeko. Rijeka je v dobri formi in ima priložnost, da se približa prvouvrščenemu Hajduku in resnično verjamemo, da gostje te priložnosti ne bodo zlahka zamudili.

Na sedmih od zadnjih devetih medsebojnih srečanj med tema ekipama so bili doseženi vsaj trije zadetki in glede na trenutno slabo stanje domače obrambne vrste bi se ta tradicija lahko nadaljevala. Rijeka je favorit in pričakujemo, da se bo tekme lotila resno. Če se bodo, ne bomo presenečeni, če bodo gostje že v prvem polčasu praktično rešili vprašanje zmagovalca te tekme.